Edit this page
Attendance: 4918 raise

Private estate "Girski Barvy"

3/5 votes 8
Reviews
Complain of the page
122 Ustiyanovycha st, town. Slavske, Skole district, Lviv region, Ukraine (3 km. Slavska from the center)
+38 (067) 9859238 (Орися)
GPS:
N: 48.830939
E: 23.450697
On the map
The cost 50-100 uah
New Year - 250 UAH
Winter - 100 UAH
Spring, summer, autumn - from 70 UAH
Rooms / apartments / halls: 13
Places: 30
Book

Hot water, shower, heating

Heating: hot water, water supply: cold and hot water.

Additionally

Two houses seem completely hosts live separately. Here you will feel at ease and comfortable. Large yard. In the courtyard restaurant, summer houses. Along the river.

Infrastructure, Entertainment, Sports

Reviews:
Герич віталій олександрович:
Ми багато років з великою групою їздим на відпочинок у Славське до пані Орисі. Дуже приємні хазяіни , смачна кухня , велике подвірря є рядом футбольне поле . Номера чистенькі , великий зал. З задоволенням кожного року відпочиваєм. Дякуєм що Ви нас приймаєте ми знову їдем до Вас.
Любомир:
Їздимо туди кожне літо відпочивати до пані Орисі кухня тут дуже смачна ( домашня) велике та просторе подвіря !! Хороші чисті прибрані номера ! Ціни я б не сказав що дорого враховуючи що це відпочинок в карпатах то ціни приємні і доступні для людей !! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ !!! Пані Орисі привіт ) скоро побачимось знову )
Nataliia:
Почала приплітати наш відпочинок у її зятя в Гуцулочці, буцімто ми Андрія за дурака тримали-від себе скажу, що в Гуцулочці адекватні господарі, до яких хотілося приїжджати кожного року, які пояснювати терпляче і спокійно, за що ти платиш Свої гроші, а не так як ця Орися- істеричка, на чужих людей кричати собі дозволяла, ще й розказувала, що вона віруюча людина. Повторюю- готові були платити її ціну, попросили просто пояснити розцінки взагалі-на що маємо право-це її взбісило так сильно, що позапльовувада своїм ядом нас усіх. Дуже гнила людина Орися Винник. Бажаю їй побільше таких відвідувачів, як вона сама, готових за копійку перегристи горло і не готових до діалогу.
Nataliia:
Психічно хвора особа, яка перепаскудила нам всі враження від відпочинку своїми істериками. Брехлива сука, яка не тримається договору, довела маленьку дівчинку до сліз ще й виганяла серед ночі на вулицю-срана церковниця. Своїми клімактеричними припадками відбила бажання приїжджати в Славсько взагалі. Дивуюся, як така ненависна до людей потвора може займатися туристичним бізнесом. Відгуки про її «гостинність» читала також від других туристів, і впевнилася, що це не моя суб’єктивна думка, а справжня суть господарки садиби «Гірські барви». Я б ще зрозуміла, якби ми чимось провинилися перед нею, чи платити відмовлялися, так ні, стукнула моча в голову після мого простого запитання про ціни і почала поливати брудом замість того, щоб пояснити що по чому, кричала що вперше чує про всі наші домовленості, і які ми погані люди, і це все при дітях.
Shemikivan Photografer:
Хочу выразить огромную благодарность хозяйвам этого дома за теплое гостеприимство,комфорт и уют.Отдыхал сдесь с группой в составе 47--ми человек, прекрасная кухня, добрая и внимательная хозяйка,баловала нас разными вкусностями. Получили максимум внимания, спасибо, рекомендую. при выборе жилья не сомневайтесь. Уверен, что отдохнув здесь Вы получите максимум внимания!
Пітон Пайтон:
Відпочивали тут з класом , діти нормальні, адекватні ...Господарка садиби Орися взагалі якась агресивна. Відразу як тільки ми зайшли в дім, почала на нас кричати, шо в неї ремонт а минулі діти їй там шось натворили і т.д. , заборонила нам відкривати вікна, бо вона опалює хату , а це дорого, а в кімнатах дуже смерділо лаком, дітей боліли голови. Словом, закінчилось все тим, що ми й не пожили там 2-ох днів- вона просто вишвирнула нас за двері. Сказала шукайте собі нових господарів .Та мало того, закрила нам кухню і заборонила нам готувати, бо бачте, газ дорогий (ми мали з собою шашлики), хоча ми заплатили і за 2-ох разове харчування. Словом, ми вирішили, шо такого хамського ставлення до себе терпіти не будемо і просто поміняли квитки на день швидше, вона ше й дивувалась чого ми їдемо. Короче, господарка Орися - СТЕРВА!!! ЛЮДИ, ЯКЩО ХОЧЕТЕ НОРМАЛЬНО КЛАСНО ВІДПОЧИТИ, ТО КРАЩЕ НЕ ЇДЬТЕ ТУДИ!
Add your comment
Book