Цю сторінку може відредагувати користувач, який її додав. Якщо це Ваш об'єкт - зареєструйтесь та додайте його від себе. Після цього цю сторінку буде видалено.
Тут показано відвідуваність сторінки з дня її додавання. Підняти відвідуваність можна шляхом підвищення рейтингу, додавання більшої к-сті фото, розміщенні на банерних місцях головної сторінки та сторінках інших об'єктів того ж регіону.
Розуміючи необхідність створення добре продуманою та діючої системи озеленення міста, міська влада ухвалила рішення відмовитися від імпортних саджанців і насіння та створити Одеський ботанічний сад. Створення Одеського ботанічного саду було необхідно для вирощування порід фруктових і лісових дерев для посадки в межах та за межами міста.
На думку багатьох учених садівників, заснування в Одесі ботанічного саду можна зарахувати до одного з найбільш визначних явищ європейської садово-паркової культури: традиційно сади розлучалися поблизу різних прісноводних водойм, в Одесі ж він виник практично в голому степу, де не було навіть хоч трохи придатних колодязів.
Науковим керівником робіт став відомий в Європі того часу французький вчений-ботанік Карл Десмет. Десмет активно приступає до роботи і за складеним їм каталогом з усіх кінців землі до Одеси привозять насіння рослин, придатних до тутешнього клімату та ґрунту. Крім того французький ботанік шукає найбільш сприятливі форми та методи щеплення дерев і кущів. В цей же час міська влада виділяє 87 десятин землі для розбивки ботанічного саду, і вже в середині листопада 1819 під чуйним наглядом Десмета на цій території висаджується 120 тисяч саджанців, привезених з Криму і Молдавії. Результат праць міських садівників перевершив усі очікування.